— Vieta

Vīna bārs "Vieta" piedāvā brīvā atmosfērā baudīt vīnus no kartes, kur fine-wines klasikas grandi sadzīvo ar jauno Eiropas vīna valstu spīdekļiem plašā cenu un ražas gadu amplitūdā.

Aktuālas degustācijas

Rezervācijas +371 22031902

— Vīns

Vietā mājo izcila Francijas, Itālijas un citu Vecās pasaules "klasiķu" izlase līdzās jaunajiem Centrāleiropas spīdekļiem, īpaši koncentrējoties uz Burgundijas tēlaino precizitāti. Gan bārā, gan degustāciju zālē regulāri tiek organizētas izzinošas degustācijas un gardēžu vīna vakariņas. Vīna kartes konceptu un  atjauninājumus veido vīnzinis Jānis Volkinšteins WA, kurš ieguvis augstākā līmeņa Diplomu WSET, studējot Davayé, Burgundijā un Rustā, Burgenlandē, aizstāvējis vīna akadēmiķa titulu Weinakademie Osterreich.

 

Par aktuālajiem degustāciju datumiem, vīna tūrēm un citiem jaunumiem uzzini šeit!

— Virtuve

Uzkodās atlasīti vīnam draudzīgi labumi, koncentrējoties uz vietējo ražotāju sieriem un gaļas uzkodām, kamēr austeres un citi aizjūru labumi tiek izvēlēti no uzticamākajiem aizrobežu partneriem. Iepriekš saskaņotām rezervācijām un degustācijām piedāvājam piesaistīt pavāru street-food vai fine-dine stila maltītēm.